The news is by your side.

15-ročný Matej sa na ceste do školy stratil! Zúfalá matka žiada o pomoc!

9 018

Polícia žiada o pomoc s hľadaním len 15ročného tínedžera Mateja, ktorý sa cestou do školy stratil bez stopy. Mladého chlapca videla jeho mama naposledy v stredu ráno o 7:30. Ako uvádza denník Nový Čas, tínedžer odišiel na bycikli a mal to zamierené rovno do školy, no tam už nedorazil.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Polícia informuje, že Matej Kristián Pecko, ktorý vyzerá na 16 rokov a je vysoký 186 cm, mal naposledy obuté čierne tenisky so zelenými prvkami a na sebe mal oblečené krátke šedé Reebook nohavice s červeným lemovaním a tmavý ruksak. Nezvestná osoba má hnedé oči a rovné blond vlasy. V prípade, že máte nejaké informácie o Matejovi z Považskej Bystrice, policajný útvar udáva číslo 158 alebo 096126 3755.

Matej
zdroj: cas.sk

Zdroj: cas.sk, úvodný obrázok: cas.sk

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.