The news is by your side.

Apple testuje nové iPhony s USB-C konektorom a troma zadnými fotoaparátmi

217

Apple v tomto roku predstaví nové iPhony až s troma zadnými kamerami. Kým dnešné vlajkové modely iPhone XS a XS Max disponujú duálny fotoaparátom na zadnej strane, tohtoročný aktualizovaný model ponúkne o jeden fotoaparát navyše. Nové iPhony tak ponúknu trojicu objektívov po vzore LG či Huawei smartfónov, ktoré už tri zadné fotoaparáty ponúkajú. Ďalšou novinkou bude USB-C konektor, ktorý už dnes Apple používa pri najnovšom iPade Pro.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nové iPhony môžu vďaka tretiemu objektívu fotoaparátu ponúknu o niečo viac pixelov. Inteligentný softvér má byť navyše schopný videá a fotografie automaticky upraviť, aby užívateľ iPhonu získal čo najlepší foto zážitok. Podľa aktuálnych únikov, Apple v tomto roku neprinesie nový dizajn iPhonov, ale skôr sa jablčná spoločnosť vydá cestou aktualizácie hardvéru a použitej technológie.

iPhone ponúkne 3D fotoaparát už o rok

Jablčná spoločnosť má v budúcom roku ešte väčšie plány. V roku 2020 by iPhony mohli ponúknuť 3D laserový fotoaparát, ktorý bude schopný oskenovať prostredie, vďaka čomu vznikne trojrozmerná rekonštrukcia prostredia. Podobnú technológiu pravdepodobne Apple používa vo Face ID u najnovších iPhonov a iPadov Pro. Tento rok sa tak určite môžeme tešiť na opäť o niečo výkonnejšie iPhony a pravdepodobne len na malé dizajnové zmeny, pretože Apple vsádza na istotu a bude radšej inovovať technológie a “fičúry”, ktoré iPhony ponúkajú.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: theverge.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.