The news is by your side.

Apple v tomto roku zruší iTunes

184

Zaujímavá správa prichádza od spoločnosti Bloomberg, ktorá potvrdila, že Apple tento rok chce definitívne a raz a navždy zrušiť obľúbený program iTunes, ktorý je na trhu už dve desaťročia.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Jablčná spoločnosť údajne plánuje integrovať funkcie iTunes do svojich troch aplikácií, ktorými má byť Hudba, Apple TV a Podcasty. V tejto chvíli ešte nie je známe, ako to nakoniec Apple urobí. Program iTunes dnes slúži aj k inštalácií operačného systému iOS do jablčných zariadení, ale to by sa mohlo v budúcnosti zmeniť.

Apple predstaví plány s programom iTunes už 3. júna, kedy sa koná vývojarská konferencia WWDC 2019, na ktorej každý rok spoločnosť ukazuje svoju novú verziu operačných systémov a ich najväčšie zmeny.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok: bmwblog.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.