The news is by your side.

BMW pripravuje s Microsoftom nový infotainment. Bude najlepší na trhu?

156

Automobilka BMW a technologický gigant Microsoft oznámili spoluprácu na inteligentnom asistentovi, ktorý bude súčasťou budúcich áut prémiovej nemeckej automobilky. Od spolupráce medzi BMW a Microsoftom sa očakáva nový level umelej inteligencie v aute.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nemecká automobilka BMW chce priniesť ten najlepší infotainment na trhu. Spolupráca s Microsoftom by mala prispieť k vytvoreniu tej najlepšej umelej inteligencie v aute, ktorá bude dostupná v rôznych jazykoch. Cieľom tak bude priniesť vodičovi maximálne pohodlie. Podľa dostupných informácií, technológia má zájsť tak ďaleko, že Vás umelá inteligencia hlasom upozorní na nutnú servisnú prehliadku a pomôže Vám nájsť ten správny voľný deň vo vašom kalendári.

V tejto chvíli nie je jasné, kedy sa na trh nové BMW s pokročilejším asistentom vôbec dostane. Prémiová značka však uviedla, že nový infotainment bude chcieť postupne zaviesť aj do svojich posledných modelov. Pokiaľ spolupráca medzi spoločnosťami prinesie ovocie, môžeme sa pripravovať na to, že hlasom si v aute nie len nastavíme teplotu či osvetlenie, ale aj vybavíme mail či nastavíme navigáciu.

Zdroj: autorevue.cz, úvodný obrázok: bmwblog.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.