The news is by your side.

Čo sa stane, keď namiesto benzínu nalejete Coca-Colu?

459

Napadlo Ťa niekedy, čo sa stane, keď namiesto benzínu, naleješ do nádrže svojho štvorkolesového tátoša Coca-Colu? Ruská partia šialencov vyskúšala tento experiment na vlastnej koži. No a to, ako to dopadlo, môžeš vidieť priamo vo videu, ktoré sa rozhodla partička šialencov pod názvom Garage 54 natočiť.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Coca-Cola ako náhrada za benzín? Chyba!

Lada s nádržou Coca-Coly zvládla prejsť skoro 2 kilometre, než došlo k jej definitívnemu zastaveniu. Faktom však je, že dvoj-km trasu Ladu neprešla úplne na čistú nádrž Coca-Coly, ale v kombinácii s benzínom. Po skončení jazdy bolo všetkým jasné, že Lada sa len tak znova na cesty nepostaví a pred ďalšou jazdou bude potrebná generálna všetkých motorových súčastí.

Aj tento experiment ukazuje, že je potrebné nalievať do nádrže svojho tátoša len to, čo odporúča výrobca. Ak máš chuť na Colu, určite sa s ňou nepodel aj so svojim tátošom, inač to nemusí dopadnúť dobre. Nezabudni zaujímavý článok zdieľať aj na sociálnych sieťach.

Zdroj: autoweb.cz, úvodný obrázok: garage 54

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.