The news is by your side.

Dráma na celom Slovensku. Polícia potvrdila to najhoršie

3 702

Polícia Slovenskej Republiky dnes vydala ďalší príspevok na svojej facebookovej stránke, v ktorom nepriamo potvrdila to, čo sme očakávali už v predošlých dňoch. Situácia sa na Slovensku vôbec nezlepšuje a opitých vodičov je na cestách omnoho viac.

Policajti obvodného oddelenia v Novákoch osobné motorové vozidlo Peugeot 206, ktoré riadil 54-ročný Stanislav z okr. Prievidza. Pri cestnej kontrole ho podrobili dychovej skúške s výsledkom 1,55 mg/l, čo predstavuje 3,23 promile. Opakovaná dychová skúška po dvadsiatich minútach ukázala ešte vyššiu hodnotu a to neuveriteľných 3,35 promile!

polícia

Zarážajúce je, že Stanislav v takomto stave šiel do práce. Pracuje ako SBS- kár v blízkej firme. Takže okrem toho, že príde o vodičský preukaz, príde aj o zbrojný preukaz, ktorého je držiteľom.

Policajti Stanislavovi obmedzili osobnú slobodu a následne po potrebnom lekárskom vyšetrení bol umiestnený do policajnej cely. Za uvedený trestný čin je trestná sadzba v zmysle zákona až na jeden rok. O jeho treste rozhodoval Okresný súd v Prievidzi

Ešte vo štvrtok večer 36-ročná Ivana v Družstevnej nad Hornádom „oprela“ Škodu Octávia o oplotenie rodinného domu. Policajnou hliadkou z OO PZ Kysak bola podrobená dychovej skúške, pričom jej bola nameraná hodnota 1,22 mg/l alkoholu v dychu, čo je 2,54 promile.

polícia

Včera v ranných hodinách 54-ročná Svetlana z Košíc viedla v okrese Trebišov osobné motorové vozidlo, pričom za obcou Michaľany bola kontrolovaná hliadkou polície. 0,53 mg/l alkoholu v dychu, čo je 1,10 promile znamenalo pre ňu STOP.

V oboch prípadoch boli zadržané vodičské preukazy a vodičkám bolo vznesené obvinenie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.