The news is by your side.

Facebook sprevádza obrovský výpadok. Nefunguje Instagram, Messenger ani WhatsApp

578

Najväčšiu sociálnu sieť Facebook dnes sprevádzajú obrovské výpadky. Tie užívatelia zaznamenali ešte pred 13. hodinou a podľa dostupných informácií, služby ako Messenger, Facebook, Instagram či WhatsApp, nefungovali niekoľko desiatok minút po celom svete.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Ďalší veľký výpadok postihol všetky kúty zeme. Najviac však Severnú Ameriku, Áziu a Európu. V dobe výpadku nefunguje Facebook, Messenger, Instagram ani WhatsApp. Nie je teda možné zasielať správy, načítavať nový obsah či prehľadávať obsah. Čo stojí za týmto výpadkom zatiaľ v tejto chvíli nie je jasné.

Facebook
Zdroj: doledetektor.com

Podobný výpadok sprevádzal Facebook pred niekoľkými týždňami. Vtedy nefungovali taktiež služby ako Facebook, Messenger, Instagram či WhatsApp. Po niekoľkých hodinách došlo k odstráneniu problémov a stanovisko Facebooku bolo, že výpadok spôsobila zmena na servery.

Ilustračný obrázok: pexels.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.