The news is by your side.

Google Chrome získava nočný režim. Má to ale háčik!

209

Google vypočul prosby milióna používateľov jeho internetového prehliadača Google Chrome a v týchto dňoch vypúšťa na povrch novú verziu svojho prehliadača, ktorá prináša konečne už aj nočný režim.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Za novú funkciu dávame palec hore aj za našu redakciu. Bohužiaľ, ako to už poznáte, všetko má svoj háčik a inak to nie je ani pri nočnom režime. Ten totiž bude zo začiatku k dispozícii len pre 74 používateľov. No a pokiaľ patríš medzi šťastlivca, Google ti povolí v prehliadači zapnúť tmavý alebo nočný režim.

Google Chrome
Zdroj: mspoweruser.com

Nočný režim zatiaľ iba pre vyvolených

Nová verzia Chromu 74 prináša okrem nočného režimu aj množstvo bezpečnostnyćh opráv a opäť zvýšenie stability samotného priehliadača. Pokiaľ tak patríš medzi používateľa Googlu Chrome, doporučujeme si vyhliadať aktualizácie, ktoré pridajú na stabilite a bezpečnosti prehliadača.

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.