The news is by your side.

Instagram chystá veľkú novinku. Počet lajkov už na fotkách neuvidíme

331

Instagram, dnes jedna z najpoužívanejších a najpopulárnejších sociálnych sietí na trhu, pripravuje veľmi zaujímavú novinku. Služba sa totiž rozhodla schovať počitadlo lajkov na príspevkoch. Sledovatelia tak nebudú mať možnosť vidieť komu sa príspevok páči.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

V Instagrame mysleli aj na tých, ktorým by sa funkcia nepáčila, a tak na vlastných prispevkoch uvidíme stále počet lajkov. Podľa dostupných informácií, nová funkcia by mala priniesť lepší psychologický dopad na používateľov sociálnej siete. Spoločnosť zároveň dodáva, že touto funkciou chce, aby sa používatelia sústredili primárne na to, čo zdieľate a nie na to, kto má koľko lajkov.

Nová funkcia zatiaľ pre vybraných používateľov

Zatiaľ novú funkciu len Instagram testuje a nie je známe, kedy bude dostupná všetkým používateľom. V tejto chvíli je totiž “odobraný počet lajkov” dostupný len pre niekoľko používateľov na svete, presné čísla však spoločnosť neuviedla.

Zdroj: androidportal.zoznam.sk, úvodný obrázok: pexels.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.