The news is by your side.

Kiska zakladá stranu. Chce vyhrať parlamentné voľby

316

To, o čom sa hovorilo už niekoľko mesiacov, sa práve potvrdilo. Andrej Kiska, súčasný prezident Slovenskej republiky, oznámil založenie novej politickej strany, s ktorou má ambície vyhrať parlamentné voľby. Dosluhujúci prezident potvrdil založenie novej politickej strany aj prostredníctvom videa, ktoré od rána obletelo po celom Slovensku.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Aj keď Andrej Kiska zatiaľ oficiálne neprezradil názov alebo členov novej strany, päťročný mandát súčasnému prezidentovi končí už 16. júna, kedy Kiska už o deň neskôr prezradí všetky potrebné informácie.

Andrej Kiska má najväčšiu dôveru zo všetkých politikov

Andrej Kiska pred pár dňami na svojom facebookovom profile zverejnil príspevok, v ktorom sa poďakoval všetkým ľuďom za podporu. “Po nástupe do funkcie prezidenta som hovoril, že chcem vrátiť dôveru tejto funkcii. Včera vyšiel prieskum, z ktorého vyplýva, že až 57 percent ľudí mi dôveruje. Je to najviac zo všetkých politikov. Ďakujem. Veľmi si to vážim. Cítim obrovskú podporu občanov počas celého svojho mandátu”

prieskum
zdroj: facebook

Súčasný prezident Slovenskej republiky tak bude prvý v dejínách moderného Slovenska, ktorý sa bude naďalej politicky angažovať prostredníctvom politickej strany a veľkej ambície vyhrať ďalšie parlamentný voľby, ktoré Slovensko čakajú už budúci rok. Andrej Kiska už v tejto chvíli naznačil spoluprácu so stranou Progresívne Slovensko so slovami na predsedu Trubana „Teším sa na ďalšiu spoluprácu s ním. Verím, že zmeníme Slovensko v úzkej spolupráci k lepšiemu“

Zdroj: Facebook – Andrej Kiska, úvodný obrázok: YouTube – Andrej Kiska

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.