The news is by your side.

Konkurencia pre Galaxy Fold? Motorola pracuje na vlastnom skladacom smartfóne

129

Spoločnosť Motorola pripravuje vlastný skladací smartfón, ktorý bude vyzerať veľmi podobne ako staré telefóny Razr Flip. Kým Samsung a Huawei pracujú na skladacom smartfóne, z ktorého po vyklopení užívatelia získajú až tablet, Motorola na to ide inak. Novinka bude do vrecka veľmi malá, a po jej rozložení sa z nej stane plnohodnotný smartfón.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Pripravovaný smartfón od Motorola má ponúknuť ikonickú bradu v štýle Razr. Aj keď informácie o mechanizme a jeho výdrži nie sú ešte v tejto chvíli jasné, veríme, že v Motorole zariadenie poriadne otestujú ešte predtým, ako ho vôbec uvedú na trh.

Motorola
Zdroj: Droid-life.com

Myšlienka obnoviť legendárne “véčko” na ktorom kedysi frčal skoro celý svet, je skutočne veľmi zaujímavá. Otázkou však bude, ako sa k takému smartfónu postaví trh. Informácie o procesore, RAM pamäti či veľkosti displeja nateraz zostávajú záhadou a pokiaľ Motorola skutočne takýto smartfón predstaví, tak si aspoň zatiaľ informácie dobre chráni.

Aký máš názor na pripravovaný smartfón od spoločnosti Motorola?

Zdroj: droid-life.com, úvodný obrázok: Droid-Life.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.