The news is by your side.

Messenger končí! Facebook chce mať všetko v jednej appke

3 454

Od roku 2014 začal Facebook propagovať svoju mobilnú aplikáciu Messenger. Službu, ktorá umožňuje prostredníctvom facebookového účtu zasielať správy, fotografie, telefonovať, zasielať nahraný hlas a množstvo ďalších funkcií. Messenger bol postupom času tak tlačený, že pokiaľ ste si chceli s niekym na Facebooku písať, museli ste mať nainštalovanú aplikáciu Messenger, inač ste mali smolu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Zdá sa však, že Facebook plánuje pozitívnu zmenu. Na internet sa totiž dostali správy o tom, že by sa Messenger mohol vrátiť do aplikácie Facebook. Podľa dostupných informácií sa tomu tak nemá stáť úplne hneď. Facebook totiž testuje integrované zasielanie správ, no zatiaľ bez možnosti videohovorov, zasielania obrázkov či rôznych súborov. To by sa údajne malo zmeniť a pokiaľ pôjde všetko ako má, funkcie z Messengeru uvidíme implementované priamo v aplikácii Facebook.

Zatiaľ nevieme, kedy funkcie Messengera uvidíme v hlavnej aplikácii Facebook

Najväčšou nevýhodou Messengera je dnes v podstate nutnosť jeho inštalácie. Ak si totiž chceme s niekym cez svoj mobilný telefón písať, potrebujeme mať nainštalovanú nie len aplikáciu Facebook, ale aj Messenger. Implementovanie funkcií z Messengera, by tak umožnilo používať jednu aplikáciu namiesto dvoch.

Facebook sprevádza obrovský výpadok. Nefunguje Instagram, Messenger ani WhatsApp

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: Androidauthority.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.