The news is by your side.

Mimoriadna správa: Nehoda skončila tragédiou. Následoval požiar!

305

Obrovská tragédia sa stala na ceste medzi Šúrovcami a Zavarom (okres Trnava). Mladá posádka automobilu na nedeľnú jazdu v skorých ranných hodinách už pravdepodobne nikdy nezabudne. O samotnej vážnej nehode a incidente informovala Polícia prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

 

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Policia bola dnes (18.8.) okolo 03h privolaná k tragickej dopravnej nehode.

20 ročný vodič viedol na ceste medzi Šúrovcami a Zavarom (okr. Trnava) osobné auto Toyota Auris. Zatiaľ z neznámych príčin prešiel do protismeru, auto sa pravdepodobne prevrátilo a skončilo mimo cesty.

Okrem vodiča sa v ňom viezli ešte ďalší traja mladi ľudia. Na sedadle za vodičom zostala zakliesnená 18 ročná mladá žena. Utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Auto následne zachvátil požiar. Rozsah zranení ostatných spolujazdcov zisťujeme.

Policia túto tragickú udalosť zadokumentovala,dychová skúška na alkohol bola u vodiča negatívna. Presné príčiny a okolnosti nehody vyšetrujeme.

Apelujeme najmä na mladých vodičov, aby k vedeniu vozidiel pristupovali maximálne zodpovedne, nepreceňovali svoje schopnosti a nejazdili rýchlo.”

nehoda

Zdroj: Facebook, úvodný obrázok: Facebook

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.