The news is by your side.

Mimoriadna správa: Poslanec Hrnko prišiel o rodinu. Zahynula pri leteckom nešťastí

1 280

157 obetí zomrelo pri leteckom nešťastí lietadla Etiópskych aerolínií, ktoré sa v nedeľu zrútilo krátko po štarte. Na palube lietadla bolo veľké množstvo humanitárnych pracovníkov, lekárov.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Podľa dostupných informácií, na palube lietadla boli štyria slováci, z toho 3 z nich členovia rodiny Antona Hrnka, poslanca NR SR. Poslanec Anton Hrnko krátko po havárii lietadla a úmrtia jeho manželky, dcéry a syna, o tragédií informoval na sociálnej sieti Facebook.

K smutnej tragédii sa vyjadrilo už niekoľko slovenských osobností a politikov, ktorý poslancovi popriali úprimnú sústrasť. Tú vyjadril aj prezident Andrej Kiska, ktorý vo svojom statuse na Facebooku dodáva:

“Asi sa nedá slovami popísať utrpenie, ktorým prechádza rodina, keď náhle zomrie blízky človek. O čo väčší žiaľ musí prežiť človek, keď mu takto náhle a tragicky zomrie manželka a dve deti.

Úprimnú sústrasť, pán Hrnko, Vám aj celej Vašej rodine.”

Úvodný obrázok: Aktuality.sk

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.