The news is by your side.

MIMORIADNE ONLINE: Polícia zvyšuje kontroly. Na cestách zomiera veľa ľudí

549

Piatková smrteľná nehoda na našich cestách rozpútala okamžitú reakciu zo strany polície. Tá sa ma mimoriadne až do pondelkového rána venovať situácii na cestnej premávke. O maximalizáciu a venovanie sa cestnej premávke bola požiadaná hliadka dopravnej, poriadkovej aj železničnej polície.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Viceprezident Policajného zboru Róbert Bozalka dnes večer vydal pokyn, aby sa do pondelňajšieho rána hliadky dopravnej, poriadkovej a železničnej polície maximálne venovali situácii v cestnej premávke. Hliadky sa zamerajú na rýchlosť, alkohol a spôsob jazdy. K tomuto kroku sa pristúpilo z dôvodu zvýšeného počtu smrteľných nehôd. Priložená fotka je z dnešnej smrteľnej nehody, pri ktorej zomreli dvaja ľudia. Všetci šoféri si musia vstúpiť do svedomia, niektorí z nich svojou bezohľadnou jazdou a nezodpovednosťou ohrozujú životy nevinných ľudí” uvádza polícia na svojej facebook stránke.

Za posledné týždne zomrelo na našich cestách množstvo ľudí. Bohužiaľ, zodpovedný bol pri niektorých nehodách aj opäť alkohol. Opatrnosť sa z vodičov akoby vytráca, čo skutočne neveští nič dobré a výsledkom sú kritické až tragické nehody.

Zdroj: Polícia – facebook, obrázok: Polícia – facebook

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.