The news is by your side.

MIMORIADNE Polícia chytila hľadaného muža, ktorý dobodal ženu v Banskej Bystrici

309
BANSKÁ BYSTRICA – Nebezpečného muža, ktorý dobodal ženu v Banskej Bystrici, polícia zadržala. Ako informovala banskobystrická polícia na sociálnej sieti, hľadaného Petra Alberyho (22) sa podarilo chytiť.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Polícií sa podarilo iba pred krátkou chvíľou zadržať hľadaného Banskobystričana. Po intenzívnych a rozsiahlych opatreniach sa nám úspešne podarilo chytiť muža, ktorý je podozrivý z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu,” informovala banskobystrická polícia na sociálnej sieti.

MIMORIADNE Polícia chytila hľadaného

Zdroj: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj

Ako ďalej polícia uviedla, “ide o 22-ročného muža, ktorého hľadalo od nedele celé Slovensko. V týchto chvíľach je už v rukách banskobystrických kukláčov a preto touto cestou chceme upokojiť všetkých občanov, tento človek už nikomu neublíži.”

“Zároveň chceme poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali a pomáhali polícii pri jeho hľadaní. Ďakujeme za spoluprácu,” uzavrela polícia.

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.