The news is by your side.

Stratený Števko je mŕtvy! Zdrvení rodičia nevedia, čo sa vlastne stalo.

17 276

Ešte koncom minulého roka sme Vás informovali o prípade strateného chlapca Števa, ktorý sa z firemného večierka nikdy domov nevrátil. Aj napriek tomu, že 19 ročného chlapca zazreli na benzínke, vyzeralo to, že sa po ňom zľahla zem a nikto ho už od tej chvíle nevidel. Teraz sa potvrdilo to najhoršie.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Rodina mladého chlapca nemala žiadne informácie o tom, kde sa chlapec nachádza. Policajti z Podolínca našli v rieke Poprad mŕtveho muža ešte prvého marca. Síce nebolo možné telo len tak identifikovať, ale všetky indície viedli k tomu, že sa jedná práve o hľadaného Števka, pretože v oblečení mŕtveho boli aj osobné doklady.

Polícia prípad vyšetruje. Môže ísť aj o vraždu.

“Na základe tejto udalosti polícia v prípade začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, nariadená bola súdna pitva. Zistenie presnej totožnosti nájdeného tela bude známe až po súdnej pitve,” dodala v tom čase policajná hovorkyňa.

Po niekoľkých týždňoch čakania sa bohužiaľ predtuchy potvrdili. Ide skutočne o strateného Štefana. “Znaleckým skúmaním bolo potvrdené, že sa jedná o nezvestného Štefana H. Cudzie zavinenie bolo vylúčené. Príčiny smrti budú zrejmé po doručení znaleckého posudku z pitvy,” informovala Gabriela Gabošová z oddelenia komunikácie a prevencie KRPZ v Prešove.

Posledná rozlúčka chlapca bude vo štvrtok v kostole vo Vrbove. Zároveň čitateľov nášho webu prosíme o zdieľanie článku, aby ľudia vedeli, že sa už chlapec našiel, aj keď bohužiaľ už nie živý. Rodine za redakciu prajeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: daiking.me

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.