The news is by your side.

Najväčšie zmeny v histórii Facebooku. Aplikácia sa poriadne zmenila, mení sa stratégia…

458

Spoločnosť Facebook oznámila prepracovanie svojej mobilnej aplikácie. Tá prichádza v úplne novom dizajne. Facebook dodáva, že aplikácia kladie väčší dôraz na dve z jej najdôležitejších funkcií, ktorou sú príbehy a skupiny. Skupiny budú teraz oveľa viac viditeľné a rovnako tak to bude aj s udalosťami.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

„Na Facebooku existujú desiatky miliónov aktívnych skupín. Keď ľudia nájdu tu správnu, často sa stávajú najvýznamnejšou časťou toho, ako používajú Facebook. A dnes, viac ako 400 miliónov ľudí na Facebooku patrí do skupiny, ktorú považujú za zmysluplnú, “uviedla spoločnosť v blogovom príspevku. „S týmto vedomím uvádzame do života nový dizajn pre Facebooku, ktorý je jednoduchší a stavia skupiny do centra pozornosti. Zavádzame aj nové nástroje, ktoré vám uľahčia objavovanie a zapájanie sa do skupín ľudí, ktorí zdieľajú podobné hodnoty, vlastnosti. “

facebook

Noviniek je viac…

Novú mobilnú aplikáciu Facebook už vypustil pred pár dňami do celého sveta. Spoločnosť zároveň dodáva, že zmeny v desktopovej podobe Facebooku, prídu už o niekoľko mesiacov. Najväčšou zmenou je nová karta záložiek, ktorá je teraz umiestnená v strede. Medzi veľkou novinkou, ktorú nájdeme už aj v mobilnej aplikácii, je funkcia Meet New Friends, ktorá Vám pomôže stretnúť sa s ľudmi, ktorí majú podobné záujmy.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: pexels.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.