The news is by your side.

Nové fotografie iPhonu SE 2 ukazujú lákavé novinky. Dočkáme sa najlacnejšieho iPhonu už tento rok?

387

Sú to už viac ako dva roky, čo Apple predstavil v histórii cenovo najdostupnejší chytrý telefón s názvom iPhone SE. Áno, hovoríme o tom iPhone, ktorý si jablčkári priam až zamilovali, pretože tento model ponúkal veľmi vysoký výkon ukrytý v kompaktnom tele s displejom o veľkosti len 4 palce. Minulý rok sa čakalo na to, že Apple predstaví nový iPhone SE, no nestalo sa tak.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!
iphone se 2
zdroj: techgarage.blog

V poslednej dobe sme mali možnosť počuť o tom, ako sa jablčnej spoločnosti nedarí predávať nové iPhony, ktoré doslova, v porovnaní s minulým rokom, stagnujú. Predaje už nie sú tak vysoké, ako to bolo niekedy, k čomu určite prispieva vyššie cenovka a dnes už tak veľká konkurencia, že Apple má čo robiť, aby si udržal alebo získal srdcia nových jablčkárov.

Malý brat iPhonu XS

Ak Apple predstaví nový iPhone SE 2, určite sa môžeme tešiť na brutálnu dávku výkonu. Vedenie jablka si veľmi dobre uvedomuje, že 4 palcový displej je dnes hlúposť, preto pravdepodobne môže siahnuť po 4,7″ uhlopriečke, ktorá sa naposledy objavila pri iPhone 8. SE 2ka by mala ponúknuť dizajn vychádzajúci z modelov XS a XS Max. Novinkou oproti prvej generácii, má byť prítomnosť bezdrôtového nabíjania, ktoré vylepšuje komfort používania samotného iPhonu.

iPhone SE 2
zdroj: techgarage.blog

Nový iPhone SE 2 by mohol zlepšiť predaje samotných jablčných iPhonov, ktorým sa momentálne až tak dobre nedarí. Či sa tak stane, je momentálne vo hviezdach. Isté však je, že príchod nového “lacnejšieho” iPhonu určite prispeje k lepším predajom a pravdepodobne aj k udržaniu si zákazníka, ktorý nie je ochotný zaplatiť za nový model nezmyselne vysokú sumu.

Zdroj: techgarage.blog, úvodný obrázok: techgarage.blog

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.