The news is by your side.

Nový Galaxy S10 ponúkne nalepenú ochrannú fóliu už od výroby

147

Už o niekoľko dní sa na Slovensku začne predávať trojica vlajkových smartfónov Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e. Všetky tri novinky ponúknu jednu zaujímavosť už od vybalenia z krabice. Samsung ide totiž po boku spoločnosti Huawei a už aj jeho vlajkové smartfóny ponúknu aplikovanú ochrannú fóliu už od vybalenia z predajného balenia.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nové Samsungy ponúknu nalepenú fóliu už od výroby

Zaujímavý krok od Samsung poteší nejedného budúceho majiteľa modelu Galaxy S10. Možno je škoda, že Samsung na sklá nenalepí rovno ochranné sklo, ktoré predsa len ponúka o niečo vyššiu výdrž ako ochranná fólia. Zároveň však výrobca myslí na to, aby zostala zachovaná účinnosť senzora odtlačku prsta, ktorý je pri novej generácii vlajkových smartfónov integrovaný v časti obrazovky.

Zdroj: pocketnow.com, úvodný obrázok: YouTube – gsmarena.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.