The news is by your side.

Nový Superb 2019 sa podarilo zachytiť na diaľnici. Prinesie túto novinku!

425

Mladoboleslavská automobilka Škoda pripravuje pre budúci rok vynovený vlajkový automobil Škoda Superb. Ten sa pred pár dňami podarilo zachytiť priamo na českej diaľnici D10. Zábery od fanúšika Škody ukazujú, že nás žiadne veľké novinky nečakajú, práve naopak.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!
Superb
zdroj: auto.cz

Superb dostane LED svetlá od Audi

Na fotografiách je vidieť pravdepodobne nový Superb model 2019. Ten má priniesť drobné vychytávky, medzi ktorými sú aj nové LED svetlá, ktoré nahradia dnešné bi-xenony. Podľa našich exkluzívnych informácií priamo od Škodovky, Superb by mal dostať Matrix technológiu, ktorá už donedávna bola používaná predovšetkým u automobilky Audi. Škodovka tak do svojej prémiovej limuzíny prinesie inteligentnejšie svetlá, ktoré budú schopné riadiť LEDky tak, aby napríklad nesvietili do očí vodiča oproti idúceho auta.

Superb
zdroj: auto.cz

Digitálny kokpit je zatiaľ otázny

Od nového Superbu sa očakáva veľa, v tejto chvíli však nevieme, či rok 2019 bude znamenať len drobné úpravy, medzi ktorými budú hlavne nové svetlá, alebo Škodovka omladí Superba po vzore Scaly a prémiová limuzína získa už len digitálne displeje a vynovený kokpit, ktorý bude Škodovka v následujúcich rokoch nasadzovať u všetkých svojich vozidlách.

Ako sa Vám páči aktuálny model Škoda Superb? Aké zmeny by ste prijali najviac?

Zdroj: auto.cz, úvodný obrázok: auto.cz

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.