The news is by your side.

O Xiaomi Mi 9 je obrovský záujem. Prvé kusy boli vypredané do minúty

215

Keď čínske Xiaomi predstavilo novú vlajkovú loď Xiaomi Mi 9, viacerým fanúšikom padla sánka, pretože nová vlajková loď prináša obrovský výkon spojený s veľmi sympatickým dizajnom telefónu. Výrobca si momentálne láme hlavu nad tým, ako mu bude dlho trvať nasýtiť všetky trhy, kde je o novinku veľký záujem.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Xiaomi prezradilo veľmi zaujímavú správu týkajúcu sa spustenia online predaja vlajkového modelu Mi 9. Trvalo totiž iba 53 sekúnd a všetky dostupné kusy boli vypredané. Podľa dostupných informácií, čínsky výrobca takto rýchlo predal niekoľko tisíc kusov, a to je naozaj čo povedať.

Dostupnosť Xiaomi Mi 9 na Slovensku je otázna

Generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi prezradil, že tlak na dostupnosť smartfónu Xiaomi Mi 9 je pomerne veľký a spoločnosť robí všetko preto, aby dokázala do predaja získať čo najskôr ďalšie kusy. Gao Ziguang sa zároveň zmienil, že dodávka smartfónu Mi 9 je v tejto chvíli nedostatočná.

Čínsky výrobca robí v tejto chvíli všetko preto, aby dokázal vyrobiť čo najviac kusov novej vlajkovej lode. Vedenie spoločnosti sa angažuje o to, aby sa do konca marca vyrobil jeden milión smartfónov a toto číslo v následujúcich týždňoch neustále narastalo. Každopádne, kvôli veľkému záujmu a nedostatočnej výrobe, sa nová Mi 9ka môže na slovenskom trhu objaviť predsa len až o pár týždňov neskôr, ako sa pôvodne očakávalo.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok: Xiaomi

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.