The news is by your side.

Opitý slovák havaroval. V aute viezol dve deti

377

Aj napriek tomu, že Polícia už niekoľko rokov avizuje, že alkohol za volant nepatrí, ľudia si stále nedajú povedať a riskujú stratu aj toho najcennejšieho, ktorým je naša rodina. Jedným z príkladov je aj 32-ročný chlap, ktorý spôsobil dopravnú nehodu v pondelok (22.4) v Hnúšti v Rimavskosobotskom okrese.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

„Po miestnej komunikácii viedol osobné motorové vozidlo Škoda Felicia, pričom sa plne nevenoval vedeniu vozidla a na ulici Clementisa narazil do zaparkovaného auta, ktoré poškodil. Následne pokračoval v jazde v smere na Klenovec, kde za obcou Maša narazil bočnou časťou vozidla do ľavej zadnej časti v tom istom smere jazdiaceho auta Suzuki Baleno,“ priblížila hovorkyňa Polície.  „V časti Kudlovo prešiel s vozidlom do ľavého jazdného pruhu, zišiel mimo cestu, kde narazil do priekopy. Auto bolo nárazom vymrštené a skončilo prevrátené na streche v koryte rieky,“ dodala.

Muž podľa dostupných informácií viezol dve neplnoleté deti. „Chlapci utrpeli pri nehode zranenia, s ktorými boli prevezení do nemocnice. Vodič bol po nehode vyzvaný k dychovej skúške na zistenie alkoholu, pričom bola u neho nameraná hodnota, ktorá v prepočte predstavovala približne 1,12 promile alkoholu,“.

Vodičovi bola obmedzená osobná sloboda a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Povereným príslušníkom okresného dopravného inšpektorátu mu bolo vznesené obvinenie z prečinu ublíženia na zdraví a prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Zdroj: aktuality.sk, úvodný obrázok: TASR

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.