The news is by your side.

Policajti zastrelili bezdomovca, ktorý chcel spáchať samovraždu

368

Veľmi smutná správa prichádza z rádu francúzskej polície. Príslušník polície zastrelil bezdomovca, ktorý sa na neho vrhol s nožom.  Celá udalosť sa odohrala v meste Menton.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Server cas.sk informuje, že k incidentu došlo na verejnom priestranstve. Asi 50-ročný bezdomovec sediaci na lavičke sa pokúsil spáchať samovraždu a preťal si žily na zápästiach. Keď si tohto pána všimli okoloidúci, okamžite zavolali políciu a záchranku.

Bezdomovec mal podľa svedkov porezané hrdlo, členky a ruky. Príslušníci francúzskej polície vyzvali bezdomovca niekoľkokrát, aby odhodil nôž, avšak bez reakcie. K smutnej udalosti došlo po tom, ako sa jeden z policajtov rozhodol použiť na bezdomovca paralyzér. Bezdomovec sa na policajta vrhol s nožom v ruke.

Keď kolega policajta videl, čo sa deje, neváhal a okamžite vystrelil dva náboje do bezdomovca, ktoré boli smrtiace. K oživeniu 50-ročného človeka nepomohli už ani záchranári. Samotný prípad vyšetruje polícia, ako aj inšpekcia policajného zboru.

Zdroj: cas.sk, úvodný obrázok: Reuters UK

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.