The news is by your side.

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenie v Prešove a v Levoči

126

Od piatku do nedele sa pripravte na dopravné obmedzenia v Prešove aj Levoči.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

V Prešove súvisia s rekonštrukciou železničného priecestia na Levočskej ulici pri OC Kaufland. Od zajtra 7:00 hod. do nedele 17:00 hod. sa mu vyhnete po vyznačenej obchádzke.

V súvislosti s Mariánskou púťou budú dopravné obmedzenia aj v Levoči, ktoré začnú v sobotu od 6:00 hod. a ukončenie predpokladáme v nedeľu o 16:00 hod. Ročne sa jej zúčastňuje takmer pol milióna pútnikov. Pripravte sa preto na množstvo autobusov po jednej strane cesty z Levoče do Levočskej doliny. V Levoči bude uzavretá ul. Športovcov, Ovocinárska, Sadová, Kláštorská, Košická a Nám. Majstra Pavla. Počas púte nepremáva MHD a parkoviská budú vyznačené dopravnými značkami.

V rozpálených autách dodržiavajte pitný režim, jazdite oddýchnutí, na cestu vyrazte v predstihu, dbajte na dostatočný odstup od vozidiel, buďte ohľaduplný na ostatných vodičov a pamätajte na predvídavosť voči chodcom!

Zdroj: Facebook – Polícia, úvodný obrázok: Facebook – Polícia

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.