The news is by your side.

Prvý trailer k novému Star Wars: The Rise of Skywalker je vonku!

125

Poznáme meno posledného dielu trilógie Star Wars. Po poslednom filme Star Wars Celebration, štúdio Lucasfilm vydalo prvý trailer k 9. epizóde, ktorá ponesie názov Star Wars: The Rise of Skywalker.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Film bude režírovaný JJ Abramsom, ktorý odštartoval svoje úsilie už s filmom Star Wars The Force Awakens. Nový a zároveň posledný diel trilógie, prinesie nových hercov ako Marka Hamilla (pravdepodobne ako Force Ghosta) či Billyho Dee Williamsa, ktorý bude reprizovať úlohu Landa Calrissiana. Ostatní herci, ako Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd a Anthony Daniels, zostanú obsadení už ako to bolo aj v predošlom diely Star Wars.

 

 

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.