The news is by your side.

Samsung Galaxy Fold nebude! Samsung ani po mesiaci nevyriešil problém s displejom

231

Už pred niekoľkými týždňami sme Vás informovali o veľkých problémoch, ktoré špičkový smartfón Samsung Galaxy Fold sprevádzajú. Na základe problému s displejom, bola kórejská spoločnosť Samsung nútená dodávky svojho prvého skladacieho smartfónu stopnúť až na neurčito. V prvých správach Samsung svojich zákazníkov informoval o meškaní po dobu jedného mesiaca, teraz však situácia nevyzerá dobre.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Podľa najnovších informácií, Samsung zaslal čakateľom na skladací smartfón Galaxy Fold nový email, v ktorom zmieňuje, že robí všetko preto, aby bola novinka čo najskôr dostupná na trhu a zároveň žiadá všetkých, ktorí majú naďalej záujem o svoju predobjednávku, aby vyplnili formulár. Samsung dodáva, že robí všetko preto, aby Galaxy Fold spĺňal vysoké štandardy, o ktorých vie, že sa od neho očakávajú.

Samsung nevie, kedy bude Galaxy Fold vôbec vonku

V tejto chvíli je situácia naozaj vážna. Nikto nedokáže povedať, kedy sa superfón od Samsungu vôbec dostane do predaja. Môže to totiž trvať niekoľko týždňov až niekoľko mesiacov. V tejto chvíli pravdepodobne Samsung stále pracuje na odstránení problémov, ktoré sa ukázali pri prvých kúskoch nového Foldu v rukách novinárov a youtuberov.

Zdroj: talkandroid.com, úvodný obrázok: YouTube – CNBC

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.