The news is by your side.

Samsung Galaxy S10E vyzerá úžasne. Čo povieš na jeho Infinity displej?

199

Od predstavenia nového Samsungu Galaxy S10 nás delí už iba niekoľko dní. Na internet sa dostali úniky pripravovaného modelu Galaxy S10E, ktorý ponúkne veľmi zaujímavé parametre za dostupnú cenu. Ako už vďaka únikom vieme, nový S10E bude jeden z trojice vlajkových modelov S10, pričom tento model ponúkne najmenší 5,8″ Infinity OLED displej s plochou obrazovkou, kým model S10 a S10+, bude vybavený zahnutou obrazovkou.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nové Samsungy ponúknu zabudovaný senzor odtlačku prsta v tlačidle pre zapnutie a vypnutie obrazovky na pravej strane. Nové vlajkové smartfóny pobežia pre Európu na procesoroch Exynos, ktorým bude vypomáhať 6 a možno až 8 GB operačnej pamäte RAM a v prípade varianty S10E, bude model štartovať so 128 GB interným úložiskom.

Galaxy S10E bude štartovať na cene 700 €

Ako som sa už zmienil v článku vyššie, Galaxy S10E bude cenovo najdostupnejší model. Ten bude štartovať na cenovke okolo 750 eur pre Európu, čo v porovnaní s konkurenciou, sa určite nejedná o nejaký lacný smartfón. Samsung však pre tento rok zvolil v rámci stratégie predstavenie až troch vlajkových modelov, pričom cena za ten najdrahší S10+, sa pravdepodobne vyšplhá na viac ako 1400 eur.

Zdroj: phoneradar.com, úvodný obrázok: phoneradar.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.