The news is by your side.

Takto bude vyzerať nový iPhone 11 a iPhone 11 Max. Vraj je to veľké FUJ!

486

Je to už niekoľko mesiacov, čo sa na internet dostávajú úniky o tom, ako bude vyzerať nová generácia iPhonov. Je to už nejaký čas, čo sa po internete robia vtipy z dizajnu nových iPhonov 11, ktorý sa zdá, že aj skutočne taký uvidíme, čomu nasvedčujú nové úniky.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Na internet sa teraz dostali fotografie dvoch foriem, ktoré predstavujú iPhone 11 a iPhone 11 Max. Tieto formy sa využívajú v technologickom priemysle pre vytvorenie vhodných obalov. Ako je možné vidieť aj na samotnej fotografii, oba smartfóny ponúknu trojitý zadný fotoaparát, ktorý bude umiestnený veľmi netradične.

iphone 11
zdroj: phonearena.com

Veľká revolúcia sa nekoná

Úniky naznačujú, že nové iPhony ponúknu 14 Mpx hlavný zadný fotoaparát, ktorému bude sekundovať ešte 10 Mpx teleobjektív a potrebné senzory. Oba dva nové iPhony ponúknu výkonný čip Apple A13, pravdepodobne 4 alebo viac GB operačnú pamäť RAM a samozrejmosťou bude aj OLED displej, ktorý dnes už ponúka súčasná vlajková dvojica iPhone XS a iPhone XS Max.

Nové iPhony ponúknu skoro identický dizajn s minuloročným a dvojročným modelom, čo nie je pre všetkých povzbudivá správa. Apple pravdepodobne vsádza na istotu a nechce v tomto roku priniesť radikálne zmeny. Otázne je, či trojročný dizajn neprispeje ku stagnácii predaja nových iPhonov.

iphone 11
zdroj: phonearena.com

Ako sa Ti páči nový dizajn iPhonov? Respektíve to, ako bude umiestnený zadný fotoaparát?

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: trustedreviews.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.