The news is by your side.

Teroristický útok na košickom letisku: Ozbrojený páchateľ zadržiava rukojemníkov

15 224

Je to už niekoľko rokov, čo svet čelí hrozbám teroristických útokov. To prinútilo všetky štáty, vrátane Slovenska, sa na takúto situáciu viac pripraviť a predchádzať tomu, aby sa takýto útok v našej krajine vôbec nestal. Výnimka však potvrdzuje pravidlo a denne čelíme možnému nebezpečenstvu, čo si dobre uvedomuje slovenská polícia, ktorá v košiciach nacvičovala zákrok proti teroristom.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Košickí policajti obdŕžali hlásenie, že na letiskovú plochu a následne do lietadla vnikol ozbrojený páchateľ, ktorý v lietadle zadržiava rukojemníkov. Aj takto znelo zadanie cvičenia, o ktorom policajti vopred nevedeli.

Na videu môžete vidieť niekoľko záberov z policajného cvičenia, kde je vidieť postup slovenskej polície proti možnému útoku na letisku.
Zdroj: Polícia SR – Facebook

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.