The news is by your side.

Tieto tenisky NIKE AIR FORCE 1 musíš mať v šatníku. Teraz aj so zľavou!

243

Otestovali sme pre Vás model tenisiek NIKE AIR FORCE 1 ’07 LV8 1 v prevedení SAIL/ SAIL-TEAM ORANGE-TRUE BERRY, ktoré prinášajú veľmi zaujímavú kombináciu farieb. Vďaka hlavnej bielej farbe, ktorá je viditeľná po celej teniske, je možné tenisky vyladiť skoro s každým oblečením.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!
NIKE AIR FORCE 1 '07 LV8 1
Zdroj: Gabriel Polovka

Tenisky NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 1 teraz v 10 % zľave exkluzívne od TheByte magazínu

Tenisky Air Force 1 patria všeobecne medzi veľmi pohodlné tenisky. Rovnako je to aj v tomto prípade. Konkrétny model LV8 1 zaručuje, že tenisky nebudú mať na nohách všetci, pretože budú v menších zásobách a hlavne rýchlo dopredané. Ak máš záujem o tieto tenisky, pripravili sme si 10 % zľavu vo forme kupónu “FTSHP10“, ktorý stačí zadať cez odkaz nižšie v časti košík. K dispozícii sú varianty pre pánov i dámy. 

Air Forcy kúpiš na tomto odkaze – CZ obchod

Air Forcy kúpiš na tomto odkaze – SK obchod

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.