The news is by your side.

Tragická udalosť: Policajt zrazil iba 9-ročného Števka

909

Tragicky víkend v Snine. Rodicia prišli o svojho milovaného 9-ročného Števka, ktorý skončil pod kolesami auta. Samotný prípad vyšetruje Inšpekcia Ministerstva vnútra, nakoľko šoférom auta bol údajne policajný kadet.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

K nehode došlo v piatok pod večer. Záchranári mladého Števka oživovali až 35 minút, ale bohužiaľ mladý chlapec boj o svoj život prehral.

“Záchranári sa aj napriek sťaženým podmienkam snažili dieťa oživiť. Maloletý chlapec žiaľ utrpel devastačné poranenia nezlučiteľné so životom. Privolaný lekár musel skonštatovať smrť,” povedala pre televiziu hovorkyňa záchranárov Katarína Načiniaková.

Stevko

Na internet už prenikli informácie, že za volantom auta, ktoré zrazilo mladého chlapca, sedel policajný kadet. Z tohto dôvodu prípad začala vyšetrovať Inšpekcia. Na sociálnych sieťach sa šíri úprimná sústrasť rodine zosnulého mladého Števka, ako aj jeho fotografia.

Zdroj: topky

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.