The news is by your side.

Tvorcovia Fortnite zarobili v roku 2018 až 3 miliardy dolárov!

169

Fenomenálny herný titul Fortnite priniesol tvorcom obrovské peniaze. Dnes je to najobľúbenejšia hra na celom svete. Keď štúdio Battle Royale Game prišlo s titulom Fortnite, určite nečakalo, že táto hra bude mať až taký zásah. Hráči sa dokonca vykašľali na iné hry, začali vytvárať rôzne skupiny, tímy a vo veľkom hrajú hru Fortnite.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Server Tech Crunch informoval, že tvorcovia hry Fortnite zarobili až 3 miliardy dolárov v tomto roku a hodnota akcií vzrástla až na 15 amerických dolárov. Len skutočnosť, že jedna hra dokázala priniesť až 3 miliardy dolárov v zisku, je určite fantastická. Samotná hra je pritom bezplatná a tento zisk vývojári docielili vďaka rôznym mikro platbám, ktoré v hre odomknú nové možnosti.

Fortnite je dnes najobľúbenejšia hra na svete

Aj hra Fortnite ukazuje, ako niekedy stačí málo k úspechu. Táto hra sa stala za pár dní od svojho vydania veľmi obľúbenou a doslova zmenila niektorých hráčov. Záujem je o tento titul stále obrovský a momentálne nič nenaznačuje tomu, že by sa malo štúdio Battle Royale Game pomaly vyrovnať s odchodom hráčov, práve naopak.

Hral si hru Fortnite? Aký máš na túto hru názor?

Zdroj: hotnewhiphop.com, úvodný obrázok: hotnewhiphop.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.