The news is by your side.

Tvorcovia obľúbeného titulu The Walking Dead začali s veľkým prepúšťaním zamestnancov

112

Herné štúdio Telltale Game, ktoré stojí za hernými titulmi ako The Walking Dead a Batman: Enemy Within, pred pár hodinami prepustilo približne 250 zamestnancov a vedenia štúdia tento krok pomenovalo ako zatvorenie väčšiny štúdia. Podľa dostupných informácií boli zamestnanci prepustení bez odstupného a na opustenie budovy mali tridsať minút.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“V dnešných televíznych hrách je ťažké rozhodnutie začať väčšinové uzatváranie štúdia po roku, ktorý je poznačený neprekonateľnými výzvami”, uviedlo vedenie štúdia. “Spoločnosť si ponechá malý tím 25 ľudí. Títo zostávajúci zamestnanci zostanú na plnení záväzkov spoločnosti voči svojej rade a partnerom” ďalej štúdio Telltale dodáva.

Nadmerné využívanie svojich zamestnancov

Samotná správa o väčšinovom zatvorení štúdia Telltale hráčov poriadne zaskočila. Na internet sa dokonca dostali informácie o využívaní svojich zamestnancov, ktorí údajne často pracovali v rámci veľkých nadčasov.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: theverge.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.