The news is by your side.

V Samsungu to vrie: Predaj smartfónu Galaxy Fold je odložený na neurčito kvôli problémom s displejom. Veľké fiasko pre Samsung?

174

Samsung mal v týchto dňoch oficiálne spustiť predaj svojho špičkového smartfónu Galaxy Fold, ktorý je zároveň prvým smartfónom od kórejcou, ktorý ponúka skladací displej. Ako sme Vás už pred pár dňami informovali, novinári mali exkluzívnu možnosť nový smartfón otestovať, čo skončilo po pár dňoch fiaskom. Viacerým novinárom sa Galaxy Fold pokazil, presnejšie, displej smartfónu sa doslova rozbil po odstránení ochrannej fólie.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Vedenie spoločnosti Samsung sa za nepríjemnosti ospravedlnilo a ako uviedlo ešte pred pár dňami, spoločnosť spustila vnútorné vyšetrovanie, aby sa zistilo, čo problém spôsobovalo. Kórejský Samsung pravdepodobne narazil na problém, pretože dodávky všetkých kusov Galaxy Fold boli pozastavené na neurčito.

V tejto chvíli nevieme, či nový Galaxy Fold vôbec v predaji uvidíme, alebo sa bude jednať za krátku dobu už o druhý nevydarený kúsok, po smartfóne Galaxy Note 7, ktorý sa preslávil vybuchovaním. Samsung pravdepodobne v týchto dňoch situáciu prešetruje, ako aj zároveň skúma možné nedostatky smartfónu, na ktoré poukázali novinári, ktorí prišli s tvrdením, že výrobca nikde detailne neupozornil na zákaz odstraňovania fólie a údajne aj podcenil kvalitu otváracieho mechanizmu, ktorý má mimochodom podľa Samsungu ponúknuť až 5 ročnú výdrž.

Úvodný obrázok: Samsung

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.