The news is by your side.

Vážna nehoda motorkára: Nabúral do policajtov s alkoholom v krvi

471

Ďalšia ťažká nehoda motorkára na Slovensku. Ten narazil do policajného auta a dokonca ešte aj nafúkal 0,89 promile, a to je už naozaj čo povedať. Našťastie, okrem poranenia hlavy a zlomené zápästia prežil, nikto dnes nevie, či však jeho nehoda nebude mať celoživotné následky na jeho zdravie.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Vodič motocykla si na terénnej motorke zrejme dosť veril. Teda aspoň v tom, že keď si vypije, nič sa mu nestane” dodáva polícia vo svojom príspevku na Facebooku.

Menej si už veril pred výtlkom na ceste v obci Kamienka. Hoci mal terénnu mašinu, rozhodol sa výtlk obísť. V zákrute, s 0,89 promile v krvi a proti zapadajúcemu slnku. Tento kokteil okolností ho nasmeroval rovno do protiidúceho policajného auta. Našťastie prežil a z nehody si odniesol poranenie hlavy a zlomené zápästie.

Jeho vodičák si odniesli pre istotu policajti

Zdroj: Polícia – Facebook, úvodný obrázok: Polícia – Facebook

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.