The news is by your side.

Veľké fópa od Applu. AirPower nebude! Vieme, prečo!

208

Je to už viac ako rok, čo jablčná spoločnosť na svojej konferencii predstavila veľmi zaujímavý gadget s názvom AirPower. Jednalo sa o bezdrôtovú podložku, ktorá mala byť schopná súčasne nabíjať slúchadlá, hodinky a telefón zároveň. Kým jablční fanúšikovia sa už nevedeli dočkať na tento produkt, Apple si pre všetkých pripravil jedno veľké sklamanie.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

AirPower nebude!

Spoločnosť sa oficiálne ospravedlňuje zákazníkom, ktorí sa tešili na spustenie predaja AirPower. Apple zdôraznil, že po veľkom úsilí bol projekt zaoberajúci sa produktom AirPower zrušený, a to z dôvodu nedosiahnutia vysokých štandardov, ktoré si jablčná spoločnosť pri svojich produktoch kladie.

Nezúfajte, podobné produkty už na trhu sú!

AirPower, nabíjacia podložka, ktorú Apple predstavil ešte v septembri v roku 2017 spolu s novým iPhonom X, nakoniec do predaja nepríde. Apple tento produkt oficiálne ukončil. Dobrou správou je, že kým Apple tento produkt “zabil” iní výrobcovia neustále predstavujú nové nabíjacie podložky, gadgety, ktoré dokážu nabiť minimálne hodinky a iPhone zároveň. Po aktuálnych udalostiach môžeme očakávať, že to už nebude Apple, ktorý bude mať triumf v rukách, ale s alternatívou príde nejaký zo známych výrobcov, ak nie rovno samotní číňania.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: daiking.me

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.