The news is by your side.

Ženám sa spí lepšie so psami ako s mužmi. Vieme, prečo!

268

Pes dáva žene väčší pocit bezpečia a pohodlia ako jej partner, tvrdí nový výskum. Ten sa odohral v americkom štáte New York a zúčastnilo sa ho až 962 žien. Po absolvovaní rozhovorov štúdia zistila, ako to v skutočnosti je.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Až 57 % vyspovedaných žien zdieľa svoju posteľ s ľudským partnerom, čo je ale zaujímavé, až 55 % žien spáva v jednej posteli so svojím psom. Výsledok hovorí za všetko. Ženy v rozhovoroch potvrdili, že sa so svojim psom v posteli cítia pohodlnejšie a bezpečnejšie.

Pes je istota

Pes sa vie lepšie prispôsobiť spánku človeka, ako ľudský partner, to je jednoducho fakt. Do hry ďalej vstupuje faktor upozornenia na nebezpečenstvo. Hovorí sa, že zviera vycíti a upozorní na nebezpečenstvo skôr, ako človek. Aj to teda prispieva k tomu, prečo ženy spia so svojim psom častejšie.

Zdroj: refresher.sk, úvodný obrázok: Pexels.com

Zanechať odpoveď

Váš komentár nemohol byť publikovaný.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.